Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lenovo Legion Y520 po připojení do sítě se nestane nic.

Dobrý den, včera v noci sem usl u svého notebooku ráno po probuzení byl notebook totalně vybitý a i když byl adaptér normalně zapojený notebook nešel zapnout ani nesvítila kontrolka u adaptéru že je notebook v síti. Už dřív se mi stávalo že se adaptér "odpojil" od sítě a musel sem ho vyndat ze sítě a vrátit zpět. Je tu možnost že to je problém u samotného adaptéru či odešla nějaká komponenta na motherboard?

když s tím notebukem chrápeš ve svém brlohu, pak se trvale přehřívá jednak nasáváním prachu zespodu, jednak ucpáním děr dekou.
v nejhorším případě tak mohlo po několikahodinovém přehřátí odejít něco na základní desce, to je na servis.
ty máš ještě herní krám s vysokými nároky na chlazení, tím hůř.

taky mohlo dojít k vylomení konektoru, zkontroluj jak drží.

Už dřív se mi stávalo že se adaptér "odpojil" od sítě a musel sem ho vyndat ze sítě a vrátit zpět.

už jsi ho někdy dřív vylomil nebo ti spadnul?

jestli znáš někoho s notebukem lenovo, puč si napájecí adaptér, uvidíš jestli je problém v něm nebo v ntb.

No bohužel to není v posteli ale u stolu a usl jsem v křesle chladící podložka nutností, při cestování si nemohu dovolit tahat stolní pc co mám doma na zádech.
Konektor drží v pohodě žádné známky po tom že by se hýbal, je týden po vyčištění od lenovo servisu..
Adaptér se nevylomil ani nespadl když se odpojil byl na dotek dost horký tak se chvili musel odpojit od sítě a zase vrátit po chvilce co schladl. '
Bohužel nikoho s notebookem lenovo neznám teda znám, ale trochu z ruky. Už jsem objednal nový adaptér takže uvidím moc si vážím odpovědi a hezké svátky.