Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem anonymita na fb

Caute, da sa na fb nastavit aby nikto z verejnosti nevidel moju profilovu fotku respektive vsetky fotky? uz to raz nastavoval a fungovalo to a zrazu to tak nemam... tak nwm co sa deje zas

Áno nikto iný to nemôže vidieť

s výnimkou facebooku, zmluvných partnerov facebooku, ďalších služieb tretích strán, určitých štátnych organizácií, softwaru pre cielené reklamy a správy, softwaru tretích strán ktorým si "umožnil" čítanie tvojho facebook profilu, tuctu spywaru, atd.atd.atd. Nakoniec sa dopracujeme že to fyzicky má možnosť pozrieť pár stovák tisícok ludí. :-D

[spoiler]neberte ma doslovne

[/spoiler]