Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod videa

Dobrý den,
mám asi zvláštní dotaz. Mám v PC program, kde výstupním formátem, kromě DVD (nemá úplně nejlepší kvalitu), je video zpracované jako exe soubor. Protože při přehrávání vidím, že kvalita předčí DVD, chtěl bych tento soubor převést do nějakého video formátu (mp4, avi, wmv a pod). Můžete poradit, zda je to vůbec možné?
Děkuji

Pro Show Gold. Pro upřesnění, je to video vytvořené z množství fotek a videí, opatřené hudbou a titulky. Ve vytvořeném videu DVD např dochází v pohybu titulků k „cukání“ a obraz také není tak kvalitní jako v tom exe souboru.