Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC zamrzne na 40 sekund pri hre aj na 2 minuty

Zdravím, mam problem s PC pri hraní hry alebo prehliadania netu či pozerania youtube my niekedy na 10 - 20 sekund zamrzne pc napr. pri hraní cs go mi to niekedy zamrzne a rozbehne sa po 2 minutach.Pritom pc má mesiac.Kontroloval som ho aj s Malware bytes nepomohlo tak isto som ho aj daval do vyrobných nastavení a stale nič robi mi to odkedy som ho doniesol nepomohlo by mu SSD ?
Parametre pc:
Názov operačného systému Microsoft Windows 10 Home
Procesor Intel(R) Core(TM) i5-7400 CPU @ 3.00GHz, 3001 MHz, počet jadier: 4, počet logických procesorov: 4
Pamat RAM: DDR4 12 GB
Graficka karta: Gigabyte GeForte GTX1050 OC 2GB
Zakladna doska : Gigabyte H110m-s2
Až na HDD ten je zo stareho pc má asi 5 - 6 rokov

normální je mít ovladače stažené na flashce nebo lépe na logickém disku d:
c: je odsouzeno k přeformátování a instalaci systému s aplikacemi
může to za tebe udělat instalátor windows, ale pokud máš na starém disku svoje důležitá data, měl bys je nejdřív zachránit pryč.

viz google: "příručka pro první třídu jak instalovat windows a nezapomenout přitom na základní ovladače"