Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade pc

Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak nejlíp a nejlevnějš vytunit pc tak aby to "dobře" rozjelo Pubg (50fps královsky stačí)
Mám: Procesor AMD A8-8650
Grafika: NVIDIA GTX 1050 Ti
RAM: 8GB DDR3
Jelikož uvažuji o změně procesoru tak bych asi měl vzít na vědomí že lepší procesor nebude pasovat do patic takže bych měl přikoupit i nové ram (asi ddr4 že) a novou základní desku (pomocte vybrat kompabilitní s Intel i3-8100)
Chtěl jsem si nejdřív koupit Intel i3-8100
+ k tomu vybrat nějaké ramky a základní desku

Tohle jsi napsal v jiném vlákně týkajícího se označování Souhlasím/Nesouhlasím:

Já si s tím nevystačím a s takovouto klikací anonymní bez argumentů, opičárnou nesouhlasím.

Vadilo ti, že to je anonymní bez argumentů. A najednou napíšeš "deska se mi nijak zvláště nelíbí". To je podle tebe ten argument?