Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Blikajici zelene tecky na monitoru

Dobrý den dostal jsem na vánoce nový počítač a mám propojeny monitor s počítačem pres DVI a furt me tam problikavaji zelene tecky a když tam dam bílou plochu tak žádná tecka. Nevíte cim by to mohlo být? Predem dekuji

Monitor: Acer - taková informace je na dvě věci. Copak Acer vyrobil jen jeden jediný typ monitoru?

Zkontroluj zapojení DVI kabelu, jestli je dobře zasunutý. Jakou máš nastavenou frekvenci monitoru?

Proč jsi neodpověděl jaké máš ovladače? Operační systém jsi instaloval ty? Ježíšek neviděl, že tam jsou zelené tečky?

připoj monitor k notebuku - dělá to taky?
když uděláš prinscreen obrazovky (do .png), neděláš obrázek z monitoru, ale z paměti grafické karty. je to tam taky?
problikává to jen v hrách?

Já z CD co jsem dostal.. Prvně jsem instaloval Ovladače na grafiku, pak na základní desku... Ale když si vyfotim nějakou fotku, kde jsou ty tečky a pošlu si to na jinej pc ten obrazek, tak je obrazek uplně v pohodě.. Asi to dělá ten monitor si myslim

když si vyfotim nějakou fotku, kde jsou ty tečky

musí to být printscreen do nekomprimovaného formátu .png
chce to vyzkoušet ten monitor s jiným kabelem a jiným pc/notebukem.

Prvně jsem instaloval Ovladače na grafiku, pak na základní desku

špatně, ale chvála bohu že sis na základní desku vůbec vzpomněl, 90% instalatérů tento základní ovladač ignoruje.