Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Může se grafická karta vylomit?

Zdravím, od včera mám MSI GTX 1060 GAMING X 6G, je poměrně těžká a když jsem jí dával do PC, měl jsem takovej divnej pocit, že ten jeden šroubek to nemůže udržet, nevím jestli nemám zbytečné obavy, co si myslíte vy?

Ok, díky a ještě se chci zeptat.. instaloval jsem GPU poprvé a hledal jsem na netu ohledně driverů.. no všude psali něco jiného tak jsem to udělal takto: Zapojil jsem GPU do PC, pak jsem PC zapl, spustil NVIDIA GeForce Experience a dal stáhnout nejnovější driver, zvolil jsem čistou instalaci a nainstaloval. Pak jsem stáhl MSI Gaming App atd.. Ohledně těch driverů, je to správný postup? Někde psali, že se má použít DDU někde zase, že nemusí, tak nevím.