Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení nového disku

Ahoj všem.
Připojil jsem novej tera wd blue.Disk co je v PC jako systémový je nastaven v biosu jako první boot.Když připojím novej disk,počítač nabíhá a po 5 sekundách chcípá a nabíhá furt dokola.Všechno jsem odpojil,vytáhl baterku.Připojil jen starej disk se systémem,monitor na desku,v biosu ho dal jako první,save.Připojil jsem druhej disk,reset,ok,připojil jsem mechaniku,reset ok,připojil jsem grafiku a počítač nabíhá a po 5 sekundách chcípá a nabíhá furt dokola.
Takže jdu znova,zapojil jsem systém disk a v biosu ho dal jako první boot,ok.
Pak jsem připojil grafiku ,ok.
Ted jdu připojit novej disk a dám reset,systémovej je furt uložen v biosu jako první boot,dám reset,pak připojím mechaniku dám reset a mělo by to jet ne?Nebo co dělám blbě...??
Díky

Intel Core i5-2500K, Cooler Master Hyper 212 Plus,MSI Z77A-G45,CRUCIAL 8GB (kit 2x 4GB) Ballistix Sport 1600MHz CL9,MSI R6870 HAWK Twin Frozr III,WD Caviar Blue 640GB,Asus Xonar DX/XD,ACCORD SW-1800W Dark Wood,SEASONIC S12II-520W 80PLUS BRONZE RETAIL,Logitech G9x Laser Mouse,Logitech Dual Action,Eizo Foris FS2434.

Disk jsem rozjel přez integovanou grafiku,graficka karta nereagovala.Disk už vidím,format ,ok .Grafickou kartu jsem vyndal z komplu a znovu přidal,pak si ju pc teprve vzalo a obraz už jde přez grafiku.Nemám ale zapojenou DVD mechaniku a ani ji zapojovat nebudu-raději.Nebo se to zas nenačte,bude to chcípat a mě mrdne...nevím ale proč se to děje...

No já nemám moc na výběr,zavazí mi tam grafika, sata 3 a 4 mám tak bloklý,v sata 2 je systém disk a v sata 6 je druhej disk,mechaniku jsem strkal do sata 5 nad šestku a tahle kombinace zlobila.
Mám v plánu koupit stejně novou bednu a pak si to nechám u někoho přeskládat,at se s tím popere...

On-Board SATA

• SATAII controller integrated in Intel® Z77 chipset
- Up to 3Gb/s transfer speed.
- Supports four SATAII ports (SATA3~6) by Z77

• SATAIII controller integrated in Intel® Z77 chipset
- Up to 6Gb/s transfer speed.
- Supports two SATAIII ports (SATA1~2) by Z77

ten druhý sataIII = tvůj sata1 nejde využít?
sataII i sataIII jdou sice ze stejného chipsetu, ale třeba se nedaří s kompatibilitou.