Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Méně fps

Dobrý den,
byl jsem se podívat na PC sestavu do nejmenované prodejny, viděl jsem tam, že hra např. CSGO jede kolem 300fps všechno na max detaily. Když jsem přišel domů zapnul jsem hru tak mi jede na 160 fps max. Může mi to někdo vysvětlit proč to tak je. Předem děkuji za každou radu.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Třeba sis PC stačil zasvinit nesmysly (zbytečné rezidenty, běžící na pozadí). Vypni Skype, utorrent, internet security nástroj, aktualizace všeho možného atd. a zkus to otestovat znova.

pokles na 160fps

Všechny hry (mimo Minecraft) mám zamčené na 60Hz a vůbec mi to nevadí. Vím, 100x to tu vysvětlovali, že bez monitoru o stovkách HZ a s v-syncem/60 se nedá hrát, mně to očividně nevadí. To slavné CS bych ale nikdy nehrál… A stejně tak to budu mít i na novém PC