Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnocení sestavy do 40000 Kč

Dobrý den, rád bych si pořídil herní počítač a byl bych vděčný za názor od zkušenějších stavitelů, jelikož já si v tom moc nevěřím. Byl bych rád za jakákoliv doporučení a návrhy alternativ. Rád bych zachoval build na procesoru AMD Ryzen. Děkuji za všechny vaše návrhy.

KOMPONENTY

https://www.czc.cz/208515,176897,200384,197359,175661,180285,198195,208289,191710,62389,220742,195150,195961/kody

Změna předmětu, původně: Zhodnocení sestavy (host)

Z tve sestavy bych nesel do grafiky od Zotacu, nemam k nim duveru, drive slabsi osazeni, ted muze byt jinak, ale proste duveru nemam.

Nesel bych ani do toho Philipse, ale radeji od iiyama at uz navrzeno ode me (lepe) nebo sambilionka.

Proc ten monitor co jsem vybral, tak vyjma toho, ze je kvalitni, tak ma i dnes bezne rozhrani DisplayPort, do budoucna se pocita jen s nim a uz dneska mas grafiky, ze maji treba 3xDP + 1xHDMI, pricemz HDMI muzes chtit v budoucnu treba pripojit k TV, proto kdyz uz kupuju novy monitor, tak tam chci DP.

Je to věc názoru i když Gainward má za sebou mnohem horší pověst, ale může vzít něco jiného avšak ten Zotac nabízí za slušné peníze dobré zpracování. A co se monitoru týče tak za tím co jsem navrhnul si stát budu jelikož a protože do 5K prostě a jednoduše monitor s lepší kvalitou obrazu neseženeš. Btw iiyama taky nemá nijak zvlášť dobrou minulost..

Od kdy se vybírá hardware podle délky záruky? Monitor který jsem mu poslal je ve všech ohledech lepší než ten co jsi mu poslal ty, teda promiň ten tvůj stojí o 100Kč méně a k GPU bych se nejradši nevyjadřoval ale budiž, co bys vzal radši ty, grafickou kartu, která má delší záruku nebo grafickou kartu, která má vyšší výkon, tišší a účinnější chladič..