Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení nVidia, zapínání PC

Ahoj, dneska jsem nainstaloval nový update na mou grafickou kartu Nvidia GTX 660 Ti.
Po zapnutí PC mi naskočí v liště Nastavení Nvidia. Ve správci úloh- Po spuštění tam nic od nVidie nevidím. Jen klasiku Ccleaner, Synapse, které mám zakázané.
Chci se zeptat, jak docílit toho, aby se mi to nezapínalo, když zapnu PC, děkuji a přeji krásné svátky. :)

Je to sluzba, jenze kdyz ji zakazes, tak zakazes i driver, takze si myslim, ze nelze. Nicmene nekde jsem cetl, ze i u NVidie jde nainstalovat pouze samotny driver, pohledej pres Google, jak se to dela, ja nevim. Po te odinstalujes soucasny driver s prislusenstvim a nainstalujes ten samostatny podle navodu, ktery si vyhledas.

nenainstaloval jsi to i s geforce experience? dají se stáhnout ovladače i bez toho.
jinak ten update byl zcela zbytečný, nové ovladače se rozhodně nevydávají kvůli update funkcí 5 let starých grafik gtx660.

Jen klasiku Ccleaner, Synapse, které mám zakázané.

pokud jsi zvyklý rozdrbávat pc jakýmkoli cleanerem, může ti být jedna ikona navíc ukradená, ten krám už je stejně v neopravitelném stavu.

taky pěkné svátky, začni shánět instalačku windows.