Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fbook zrušení účtu_komplet

Potřebuji zrušit FB účet, ne jenom deaktivovat. Prošel jsem dostupné metody, žádná ale nevede k cíli. Zkoušel jsem to již před půlrokem, ale jsem to pak vzdal, s čím oni počítají. I když návod existuje, praxe, aspoň pro mne je nějak nepochopitelná. (FB to se svými účty myslí SMRTELNĚ vážně, viz pasáž o zrušení po smrti., ta fakt pobaví...)
Takže, když deaktivuji, mám čekat na možnost zrušení x dní? Jak se pak dostanu na tu stránku, kde je tlačítko "odstranit účet", když ne po přihlášení? To se pak opět ten účet obnoví? Má s tím někdo jinou praxi? Reaguje někdo na FB na mailovou žádost?
díky za případnou radu
Petr

moose ťa naviedol, kde máš ísť.
Samozrejme, ak chceš zrušiť SVOJ účet, logicky sa musíš najskôr prihlásiť. Potom postupuješ podľa pokynov a odhlásiš sa. A už nelezieš na FB a ak by si tam šiel a mal automatické prihlasovanie - v tom prípade deaktivácia/ vymazanie účtu sa RUŠÍ.
Kedysi bolo, že po zrušení účtu si sa nesmel na FB účet 180 dní prihlásiť a po tej dobe bol účet komplet vymazaný (so všetkým, čo tam bolo).