Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win na USB

Ahoj mám dotaz dostal jsem k vánocům tablet yoga 300 problém je že má jen 30gb paměti a to mi nestačí ani na windows 10 s aktualizacemi už teď hlásí že nemůže aktualizovat že nemá místo. Objednal jsem tedy USB disk od sandisku odkaz dole. Můj dotaz tedy zní můžu nainstalovat čistý systém na ten usb disk budu ho mít permanentně v tom tabletu v usb 3. a nebo co stím ? poraďte prosím.

https://www.czc.cz/sandisk-ultra-fit-128gb/195828/produkt

Doporucujem ten oddiel najprv zalohovat a to tak aby si ho v pripade potreby vedela dat presne tam kde bol. Byvaju tam ovladace, ktore su specialne programovane len na tento typ tabletu a pre operacny system, ktory bol s tym dodany. Napriklad byva casto problem s ovladacom pre wifi kartu. Po instalacii ineho operacneho systemu a ineho ovladaca nemusia fungovat kanaly 12 a 13 a na 5GHz pasme mozu byt pristupne len 4 kanaly.