Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hudba

Zdravim všechny nevite čim muže bit ze když si pustim hudbu na pocitači tak se mi pocitac za chvilku sekne a nemužu nic nedet jen hibat myši.:.( dik za odpovedi:-)

PS. piste mi na e-mail:TenCoNečtePravidla@seznam.cz

provedena paradesantní emailová akce :-)(touchwood)

Ma cenu sem vobec pisat? Krasny pravopis, v ps autor nezabudol uviest mail a sem sa uz pravdepodobne nikdy nevrati...

Nuz: Moze to sposobovat vir, mozete skusit preinstalovat vas tajny prehravac hudby, odvirovat a pod. Ako to vsak vidim ja, tie viry sa vam tam dostanu ani nie o 5 dni a ste tam, kde ste bol.

Ma cenu sem vobec pisat? Krasny pravopis, v ps autor nezabudol uviest mail a sem sa uz pravdepodobne nikdy nevrati...

Nemohu se zbavit dojmu, že je to infekční. Skoro bych řekl, že jsme na hranici epidemie. Rád bych věřil, že je to všechno jedna a tatáž osoba, která s náma jen laškuje.