Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přehrání software v samsung galaxy s7

Ahoj, prosím vás, dostal jsem k vánocům samsung galaxy s7, koupený byl v o2. Je tam při zapnutí logo o2, uvnitř aplikace od o2. Ctěl bych si nechat přehrát software, aby tam nebylo to o2. Mám jiného opetrátora.Nevíte prosím kolik to cca stojí korun? Chtěl bych to nechat udělat někde v Plzni. Děkuji J.

A ještě bych měl ohledně tohodle telefonu pár otázek.
1) Je trošku vodotěsný?
2) Má duální fotoaparát?
3) Co to vlastně znamená a jak to používat?
4) Používáte někdo fotky google? Nechápu tam, když vymažu fotku a aplikace fotky google, tak zmizí i v telefeonu? Jde tam nastavit zálohování ručně?