Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paměťová karta se zpomaluje

Ahoj, koupil jsem sestře novou paměťovou kartu do mobilu a kopíruju jí tam fotky ze staré karty (asi 7000 fotek). Zpočátku to šlo rychle, ale postupem času to jde pomaleji a pomaleji. Teď teba 200 fotek kopíruju snad 20 minut. Je to normální u paměťových karet nebo proč tomu tak je? Díky moc

Já bych se ten (vysoký) počet fotek nepokoušel "rozumně" vysvětlit. Otázka v podstatě nemá význam. Tazatel vyčerpávajícím způsobem popsal stav: zpomalování během kopírování velkého než většího množství malých souborů. To je očekávatelný stav. Zvláště v okamžiku, kdy médium v telefonu začíná být zaplněné.

P.S.
SD karta v telefonu není archivní (zálohovací) médium. Už jenom orientace v té záplavě jistě vynikajících snímků musí být o nervy...