Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy po Aktualizácií win10 z dňa 25.12.2017

Takže včera na prvý sviatok vianočný prebehla asi o 20.30 aktualizácia systému windows 10, po aktualizácií sa začali vyskytovať problémy z internetom, a usb klávesnicou ako aj z externým diskom (našiel som si ho pod vianočným stromčekom). Internet začal sekať a neustále pri načítavaní stránky skočí hláška "načítavaní" a ja musím aj 5 mi čakať na načítanie webov. Minule keď sme to tu riešili bol problém z konflikom antivírových programov ale tentoraz mám iba jeden antivírový program a to ten od MS. Ďalej pri písaní na klávesnici tá zrazu prestane fungovať, pomôže iba vytiahnutie a opätovné zasunutie do konektora USB. Externý disk je problém s jeho pomalosťou má maximálnu rýchlosť zápisu 5 Gbps iba pre zaujímvosť môj súčastný disk v pc má max. rýchlosť zápisu 3 Gbps. Pri zálohovaní nastavení systému a mojich dát som narazil na problém, kým na interný disk teda skôr na jeho druhú časť sa data zapisovali 30 minút, tak na externý vyše 2,5 hodiny. Môžete mi poradiť?

Ani neviem ako, našiel som si postup na MS ako to zakázať ale ktoho vie či sú naozaj zakázané? Klikol som pravým tlačítkom na Tento Pc/Rozšírené systémové nastavenia/Hardware/Nastavenie inštalácie zariadenia/Nesťahovať aplikácie ani ikony, minule mi tu bolo poradené že nastaviť Regedit [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\DriverSearching]
"SearchOrderConfig"=dword:00000000
Je to správne, sú takto zakázané aktualizácie ovládačov?
Speedtest ukazal že rýchlosť pripojenia sa znížila: Minule sťahovanie 767,42 Mbps a rýchlosť odosielania je 760 Mbps.
Dnes je sťahovanie 759.31 Mbps a odosielanie je 922.01 Mbps.