Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze naformátovat svazek disku

Dobrý večer, potýkám se tu s problémem, kdy nelze naformátovat svazek disku, který byl kdysi špatně rozdělen. Při pokusu o vytvoření nového svazku, nebo o jeho rozšíření se zde objevují chyby. Zkoušel jsem pomoci instalačního media, ale neuspěšně, stále to hlásí, že na disk se nedá system nainstalovat.
Přikládám screenshot.
https://imgur.com/a/z8fg1
Děkuji za jakoukoliv pomoc.

Zkoušel jsem pomoci instalačního media, ale neuspěšně, stále to hlásí, že na disk se nedá system nainstalovat.

1) zazalohovat
vlozit instalacne medium
2) odstranit vsetky oddiely/naformatovat
3) nanovo rozdelit disk a nainstalovat novy OS