Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekají se mi hry na novém notebooku

Dobrý večer, mám notebook 2 dny a sekají se mi hry. I přesto, že hraji na nízké detaily. Notebook je ale přitom docela výkonný. Neporadili byste mi prosím, čím by to mohlo být? Není např. potřeba aktualizovat ovladače? Děkuji

No "skoro" stejny vykon, ale to skoro je hodne velika propast. :-)

Tak jiste, hodne se to zlepsilo, kdyby poridil notebook s Intel HQ + minimalne GTX1050, tak uz si dneska zahraje za nevelke penize (20K) hodne slusne. Ovsem ten notas co sem pastnul, to je snad nejaky vtip.