Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Žiadny obraz z dvoch zák. dosiek

Zdravím,mal by som tu jeden,možno bežný problém,keďže s takýmito starými komponentami naozaj skúsenosti nemám,ale zároveň som nikde na internete riešenie nenašiel. Mám tu dve staré dosky,modely presne neviem(pokiaľ by bolo potrebné zistiť,dopíšem)jedna je asrock,jedna msi,oboje majú agp slot na grafiku a ide slot na disk. Zapojil som psu,gpu,ramky,disk (na disku už je os). Spustím pc,všetko nabieha,ale obraz nikde,vypojím gpu,zapnem a obraz stále nikde. Skúšal som ho spustiť s jednou ramkou,potom s druhou,ale stále rovnaký problém.Dokonca s viacero procesormi,stále rovnako. Kedže nejde obraz,neviem povedať čo sa deje,ale keďže nejde vypnúť na klik,ale musí sa dlhšie držať,tak zrejme je niekde dalej,ako pri nejakom errore na začiatku. Skúsil som teda druhú dosku,prvé čo som skúsil je ho po štarte hneď vypnúť,či sa vypne hneď..vypol sa na klik.
Tak som ho zapol (bez gpu) a teda obraz nabehol,vybehlo _ ,tak som teda počítač vypol,znovu zapol,vložil disk s windowsom,ale znovu,obraz nikde,tak som počkal,keď sa teda nič nedialo,skúsil som ho vypnúť,znovu to nešlo na klik,ako by už bol niekde dalej. Ďakujem teda za prípadne odpovede a pomoc,zároveň sa ospravedlňujem,že to píšem takto ,,sedliacky''.

Spustím pc,všetko nabieha,ale obraz nikde

Co si pod tym predstavit, vidis na monitore aspon nieco (napriklad BIOS)?

jedna je asrock,jedna msi,oboje majú agp slot na grafiku a ide slot na disk

Plan mas aky, zdroj je shit a ten zbytok zjavne tiez, co z toho ma vzniknut? Kolko tam mas RAM?

Spustím pc,všetko nabieha,ale obraz nikde - zdroj,cpu fan nabehne,pocut ze hdd pracuje,fan + ledky na gpu nabehnu. Bios neukaze,na monitore nic,jednoducho vypise no signal a zhasne.

plan- ano,suhlasim,je to vsetko odpad,jednoducho aby sa dal v pripadne nutnosti zapnut a bolo na nom mozne robit zakladne cinnosti ako praca s mailom + nejaky ten textovy editor ako word,coz si myslim nie je nemozne aj pokial je to takyto pripad. ram - 1x2gb ddr1