Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem facebook nedoplatek za propagaci

Čus před dvěma rokama jsem propagoval svou stránku na fb a mám tam 360kc nedoplatek.
Už dva roky se nic nenavysilo a castka je porad 360kc
Tak se chci zeptat ma smysl to platit, muze byt problem kdyz to nezaplatim? Nebo budou se uctovat další peníze? Díky za odpověď

Přečti si obecné podmínky, týkající se penále za nezaplacené částky.
Počkají, až se sesouhlasí legislativy a pak to třeba za 5 let od tebe budou chtít zaplatit včetně úroků z prodlení.

Podobně nedávno postupovaly dopravní podniky, které předaly nezaplacené lístky exekutorským úřadům a pak místo pár korun vymáhaly po lidech tisíce včetně poplatků těchto společností.

Pokud jsi odebral nejakou sluzbu, je dobrym zvykem za to zaplatit. Pokud je ted neuhrazena castka 360Kc, tak zaplatis 360 samozrejme. Pokud nezaplatis, muze se stat, ze ten stav bude trvat stale dal a nikdy jim zaplatit nebudes muset, ale pravdepodobneji se stane to, ze jednou ten dluh prodaji nekomu, kdo bude umet ten dluh z tebe legalni cestou (pres soudy) vypacit, pricemz ten dluh tou dobou muze byt nekolika nasobny. Proto mi prijde rozumejsi to zaplatit hned, ale samozrejme je to tve rozhodnuti. Kolik bude delat penale samozrejme nikdo nevi.