Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet od UPC?

Zdravím, mám již několik let internet od o2, ale poslední dobou jsem celkem nespokojený. Jde hlavně o to, že v naší lokalitě nebylo možné využít jiného operátora než tohoto, postupně nám rychlost navyšovali a teď snad platím 550 Kč jen internet a rychlost tuším 30 MB/S. Když třeba stahuju, tak je to většinou mezi 1-3 mb, to se střídá. Ale hlavně, internet často vypadává. Jsem na mobilu, zmizí ikonka wifi, chvilku nefunguje internet ani na pc, nesvítí modem a za chvilku ok. Nebo třeba hraju nějakou hru online, vypne se to, že internet spadne a za minutu je to ok. Často je pomalý, seká se. Teď v domě díkybohu zavedli UPC a uvažuji, jestli k nim jít. Mají nějakou nabídku, že bych měl první 3 měsíce zdarma a pak snad 450 Kč za 100 MB/S. Jaký s nimi máte zkušenosti? Ty problémy s o2 nejsou teď, ale průběžně delší dobu, kdysi se stávalo, že nešel třeba den, ale to je dávno. A to jsem v Praze!

Díky za odpovědi. Cena ano, ale když to porovnám s tím, co mám teď, tak to je jiný kafe. Především mne zajímá zkušenosti, jestli s nimi nejsou problémy a tak., S O2 už moc trpělivosti nemám a jsem rád, že se objevila možnost upc.

U UPC take zalezi na lokalite, jsou mista, kde jsou vypadky temer na beznem poradku (treba co tyden vypadek) a jsou lokality, kde o vypadku slysis tak jednou rocne. A to i ruzne po Praze.

Urcite ale je UPC celkove lepsi nez O2, nemluve o tom, ze ti nabizi nizsi cenu, takze neni nad cim vahat.

Od UPC mám za podobný peníze 200Mbit. V ceně je i pronájem wifi modemu (když zdechne, dodají novej) a DVB-T signál v rozvodech, takže máme téměř kompletní TV nabídku neplacených českých stanic.
Výpadky minimální, rychlost stabilní, odezvy perfektní. Ovšem to záleží i na lokalitě. Ale pokud ti připojení od O2 blbne, jdi do UPC.

BTW - ten wifi modem je vcelku slušnej, i bez externí antény mám lepší pokrytí signálem, než jaký jsem měl s routerem Asus za pětikilo.