Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno neide nastartovat pc ani bios

Dobry den, man otazku, neide mi nastartovat pocitac, ani bios mi nenabehne, nic. Vnutri pocitaca vsetko ide, vsetko sa toci, kontrolky nesvietia ziadne. Posledne co som pred tam robil bolo zvysenie ratia v biose. Skusal som resetnut cmos cez jumper a baterku, ramky vybrat a zapojit, neide, neviem preco. Maticna je msi b350 pc mate, ryzen 5 1600. Ak este niecotreba doplnim, pisem z mobilu. Dakujem za pomoc. Na monitore mi ani nenajde to hdmi vstup a tak napise no signal.

Ok uz mozte lock, skusal som prve odpajat grafiku zapajat to nepomahalo, ale ako som dal grafiku do mojho 2. pcie express 2.0 slotu pocitac isiel, resetol som bios a uz znova ide aj na pci express 3.0 ak by to niekomu pomohlo.. :)