Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herní PC do 75 tisíc.

Dobrý den,

Chtěl bych si pořídit nové herní PC do 75 tisíc.

Procesor - Intel i7

GK - nechám si poradit

SSD 500-1000GB

PC jako komplet, tzn. včetně blu-ray mechaniky, skříně atd... V dosavadním PC mám zhruba roční HDD 3TB WD, tak jsem myslel, že bych ho pak zformátoval a zakomponoval do nového PC.

Zároveň k PC pořídím nový monitor, mám vyhlídnutý tento https://www.alza.cz/28-acer-xb281hkbmiprz-predator-uhd-4k-d3808023.htm . Určitě chci aby byl 4K, je to správná volba ?

Plánuji hrát nejnovější hry v 4K, proto jsem myslel, že by bylo asi vhodnější mít v PC např. 2x 1080 Ti GTX v režimu SLI, co myslíte?

Předem děkuji za návrhy.

Zrovna o tom mluvime v jinem vlakne, jedna se o obycejny TN panel. Doporucil bych ti poridit kvalitnejsi monitor (IPS, MVA) i za cenu, ze to bude "pouze" QHD, zaroven ti to snizi i naroky na pocitac - graficka karta, zdroj.

GTX1080Ti ve SLI mi prijde jako nesmysl. Akorat zbytecne vysoke naroky na chlazeni. Osobne si myslim, ze vhodnejsi by bylo nechat pouze jednu GTX1080Ti a posetrit penize az prijde jeji nastupce na nove technologii a pak zase hned vymenit za novou a lepsi kartu.

Návrh herní vyšší třída Intel i7 K CL s možností přetektu, bez OS Win, monitoru, datového disku a mechaniky /54 439,-/

https://www.alfa.cz/basket.php?items=_43BZ013NH2013UKA0141910140EL010UTD013REO012VMJ013LLE01

Na CZC.cz a Alze je sestavení/otestování a instalace OS zdarma.

(monitor bych osobně k této sestavě koupil 24-27" IPS 2K rozlišení s podporou Nvidia G-Sync, bude jistot, že oproti 4K poběží všechny hry bez omezování detailů..........)