Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc bezi 5 sekund a pak restart.

Dobry vecer. Poskladal jsem sestre ze starsich komponentu, deska je MSI B75MA-P45, Zalman Zm600LX, procesor i5 2400. Predtim tam bylo nejaky pentium dvoujadro. Preskladal jsem to do nove bedny vsechno OK. Pocitac po zapnuti jede 5 sekund a pak zhasne a furt znovu. Bude potreba update biosu nebo tak neco? Grafika je nova gigabyte rx560 4gb oc, hdmi dvi vga kabely jsem zkousel na monitoru vubec nic nenaskoci ani naslepo na klavesnici do biosu se nedostanu. Je to tim procesorem? Diky moc.

Tak když píšeš že fungoval,může bejt vadná i ta MB nebo tam je něco zkratovaný proto lepší zkoušet mimo case....(to bylo funkční ta MB a CPU nebo si tam něco přehazoval ? Jestli není aktuální BIOS k tomu CPU tak to stejně nerozjedeš pokud ho neaktualizuješ s nějakým CPU se kterým to jelo.)