Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Omezení využití programu u GK

Zdravím, jen tak v mezičase když nemám co dělat odkliknu těžení bitcionů přes nicehash ale chci se při tom dívat např. na filmy. Jde nějak udělat, aby si program využíval třeba maximálně 90% a já u toho mohl koukat na filmy (na internetu) bez sekání? dík za odpovědi. (MSi nVidia GTX1050ti)

Skus si ve správci úloh nastavit prioritu procesů-přehrávač filmů vyšší,aby se nesekal a zbytek si už zaberou ostatní procesy.
Ale kolik myslíš,že vytěžíš na jednom PC?Musíš mít nějakou farmu.Jestli bitcoin nebude dál klesat,možná to zaplatí i účet za spotřebovanou elektřinu.

Dobře, zkusím to. Já vím, na jednom pc navíc s takovou grafikou moc nevytěžím ale všechno se má zkusit, neplánuji to dlouhodobě ale jen tak chvilkově. Ale četl jsem někde, že i s jednou GTX 1060 se dá těžit tak, aby se zaplatila do půl roku. No co :)