Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC hry - seká se obraz

Zdravím mám stolní počítač Hal 3000 a nedávnou jsem si zakoupil hru PUBG (playerunknows battlegrounds), a za boha ji nemůžu rozjet, jakoby hra se spustí i login do hry, ale strašně dlouho se načítá a později se mi seká obraz, jako by pohnutí vůbec nereaguje, až třeba po 3 vteřinách. Myslím si, že je to grafickou kartou nebo procesorem, nevíte co s tím prosím?
Změna předmětu, původně: PC hry (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Ten počítač má od dob, kdy jsem byl malé ucho takže cca 8 let, rozjel jsem na něm zatím úplně všechno, co mám z novějších her jsem zatím zkoušel jenom PUBG, Jinak CoD BO nebo MW2 jsem rozjel na max:) když se o něj člověk stará, tak to jde :)