Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Divné mobilní interní úložiště

Kdyz se podivam do interniho uloziste mam tam soubory o velikosti 150 MB a pise my to ze mam plne interni uloziste i kdyz velikost meho interního uloziste je 3,50 GB. *Mobil jsem daval do tovarniho nastaveni a vratil jsem jen fotky. (Muze virus infikovat fotky)

Když jsi dával mobil do továrního nastavení, zřejmě jsi při tom nenechal vyčistit úložiště.
Ty soubory o velikosti 150MB jsou např. aplikace nebo soubory aplikací, které sis tam nainstaloval. Stovky MB klidně zabere Google play. Pokud používáš mapy a stánul sis offline podklady, pak je to další možnost, jak zabít tak malé úložiště.

Když se podíváš na seznam nainstalovaných aplikací, tak ti to u každé píše., kolik místa zabírá včetně dat.