Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako zachranit subory

Ľudia mám taký väčší problém. Pocitac mi nechce spustiť, napíše "Pripravuje sa automatická oprava", potom " Diagnosing your PC" a tak ma to hodí do modrého okná "Automatické opravy" kde keď dám restartovat spraví to isté. Keď dám Rozšírené možnosti
- po stlačení "pokračovať" sa opakuje to čo som napísal
- "používanie zariadenia" hodí má na boot či čo..
-"riešiť problemy" - tu sa dá buď obnoviť výrobné nastavenia alebo sú tu rozšírené možnosti

betaverze windows10 jsou 2 roky po vydání stále zdrojem pobavení.
proběhne nějaká z vnucených aktualizací a druhý den máš po windows.
postup jsi dostal: zachránit data z pc (disk připojený k jinému pc, nebo z live systému). potom ten krám nainstalovat znovu.

podle té fotky to nepíše nic o poškozeném disku. nějaká cracklá hra? drbal jsi do systému?

nemáš fotit na 10mpx - vždyť i tvůj monitor má rozlišení 1-2mpx.

crackoval som CoD4.

systém je asi na odpis.

vytáhnout disk, přidat ho do jiného stoláku, tam spustit jednak kontrolu souborového systému disku, jednak si nechat zobrazit smart hodnoty (crystaldiskinfo).