Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Opera 9.5 a vyhledavani

Ahoj,

pouzivate nekdo v Opere funkci, kdy se oznaci mysi text a pak na nej kliknete pravou mysi a vyberete HLEDAT VYCHOZIM VYHLEDAVACEM? Mne to nejede a jsem na to hodne zvyklej. Tak bych potreboval vedet jestli to nejede jen u me a nebo to nejede nikomu.

Tak dik uz to jede. Mam sice google nastaven jako vychozi v te nabidce po kliku pravou mysi, ale nemam ho nastaven tam kde jsi psal. Ani jsem nevedel, ze se to tam da nastavit. Ve stare opere to nebylo nutny a stacilo jen po kliku pravou nastavit. Uz to funguje. JInak nechapu, ze u jinych vyhledavacu to fungovalo i bez zatrzeni v tom hlubsim menu nez pouze po kliku pravou.