Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde spustit PC

Zakoupili jsme další PC z bazaru. Prodejce je ověřený, takže by neměla být závada na PC ani komponentech. Má tam být předinstalovaný Win 10, stačí jen stáhnout flashku z Microsoftu a systém se pak sám aktivuje.

Flashku s Win10 mám nachystanou. Takže jsem ten PC zapl, strčil tam flashku a neděje se nic. Přitom PC běží, z flashky to ale zřejmě nic nenačítá a na monitoru absolutně nic. Přemýšlím, co dělám špatně. Nějaký nápad? Díky

No vlastně ano, monitor je zapojený do základní desky, ale to bych musel mít jinou koncovku, aby to šlo i do grafiky zapojit, což jsem nikdy předtím neměl. To me tedy nenapadlo. Grafika Gigabyte GTX960 4GB a od monitoru mám ještě tu koncovku, co mi šla do starší grafiky. Hmm je to tak?