Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s otvorenim okno HDD

zdravim ,mam problem s otvorenim hardisku . mam windows 7 home .klinem na tento pocitat kliknem na dany hardisk a nechce sa otvorit iba sa stale načitava vlastne to zelene okno a procesor ide hore ,no subory su na nom.noa ak kliknem na hardisk pravy tlacidom mysi a dam rozbalit vsetko ide... len to okno sa mi nechce otvorit viete mi nejako pomoct diki

Změna předmětu, původně: PROBLEM S OTVORENIM OKNO HDD (karel)

Co znamená, že když klikneš pravým tlačítkem a dáš rozbalit, tak to jde?
Přes pravé tlačítko na disku / vlastnosti spusť kontrolu disku, případně si spusť DOS okno jako admin a příkaz (oprav si X: za označení svého disku):

CHKDSK X:

Pokud to najde chyby, tak ten samý příkaz s parametrem /F:

CHKDSK X: /F