Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hromadny mail

z hromadneho mailu zaslaneho statnou organizaciou mam pomerne rozsiahly zoznam email adries.

Mozem nejako bez porusenia zakona oslovit tychto potencialnych klientov?

Pokud pošleš nabídku, mail bude obsahovat odkaz na funkční automatické odhlášení a informaci, že pokud se neodhlásí, tak souhlasí se zasíláním, tak to bude hodně na hraně, ale nikdo tě za to popotahovat nebude.

Aspoň já bych takový mail neřešil a odhlásil bych se. Po druhém, který by přišel po pokusu o odhlášení bych tě upozornil, že další budu řešit s ÚOOÚ a třetí už bych nahlásil a tebe přidal do blacklistu.