Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem divné vrčení v pc

Dobrý den, může mi někdo prosím poradit podle zvuku co by to tak mohlo být.
Objeví se to při zapnutí pc nečekaně, tak 1x za tyden, dva.
vždy ihned pc vypnu a po znovu zapnutí už je to v pohodě
watch

Jedině nějaký větrák, obvykle na konci životnosti. Otevřít bednu a opatrně zastavovat větráky (prstem na střed), tím zjistíš, kterej to je. Pokud ti zbyde na vyzkoušení jen zdrojovej větrák, tak to bude ten. Ale i ve zdroji se dá větrák měnit, doporučuji člověka elektroniky znalého.