Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přeinstalace PC - nejde se dostat do BIOSu

Zdravím, chtěl jsem přeinstalovat starý PC, tak jsem si od microsoftu stáhl Win 10 a nahrál to na USB. Pak jsem PC vypl, ze vlezu do BIOSu a spustím systém z flashky. Na tomhle PC jsem do BIOSu nikdy nelezl, tak jsem pozkousel vsechny mozne klavesy (F2, F4, F8, F10, F12, DEL) ale nic nefungovalo. Kdyz jsem to zkousel nekolikrat, vyskocilo mi okno s chybou.
TADY jsou fotky i s dalším infem. Poradnete mi prosim jak se dostat do BIOSu. Díky moc za každou radu.

Co vlastne chces poradit?
Ako sa dostat do BIOSu pocitaca, ktoreho vyrobcu / typ tajis?
Skus Vestirnu, alebo stiahnut manual zo stranky vyrobcu.

starý PC, tak jsem si od microsoftu stáhl Win 10

Ako si prisiel na to, ze stary PC (ktoreho aj typ si uz zabudol), bude schopny nainstalovat poslednu verziu Windows?

Co je v tom PC za základní desku? Nebo je to snad notebook?
U některých starých PC může být problém spustit SETUP z USB klávesnice, protože ta začne fungovat až při startu systému. Pokud je to tvůj případ, budeš si možná muset někde půjčit PS/2 klávesnici. Podobným problémem trpí i některé bezdrátové klávesnice.

Klávesnice je na USB a vetsinou se rozsviti az po startu systemu, zkusim teda nejakou starsi klavesnici. A ten PC neni az tak stary, slovo stary jsem pouzil jakoze uz mam jiny PC, a ten co jsem mel doted chci preinstalovat (je to sice starsi PC, ale Win 10 uz na nem par let funguje). Základní deska je značka MSI. Neni to notebook.

Základní deska je značka MSI.

to je velmi přesný typ a stáří. pokud trpíš představou, že msi vyrobil jedinou základní desku, raději tu instalaci raději někomu nech a sám na nic nesahej.

vetsinou se rozsviti az po startu systemu

to s ničím nesouvisí. numlock může být vypnutý v biosu a povolený ve win, ale to neznamená, že klávesnice jede nebo nejede hned po zapnutí.