Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVI-VGA Redukcia

Ahoj potreboval by som radu kúpil som si túto redukciu 32837868127.html na prepojenie monitora z grafikou. Chcel som tú redukciu vyškúšat tak som s ňou prepojil grafiku a monitor ale monitor sa vobec nezapol ani nijak nezareagoval kde je problem v redukcii ? Inak grafiky je Nvidia Gt730

ThinkCentre M71e Tower Desktop

je bud ThinkCentre M71e Tower nebo ThinkCentre M71e Desktop.

Desktop se podle vseho grafika na vysku nevejde a zdroj podle zdroju na netu je SFF, zatimco Tower by se mela grafika vejit a zdroj je ATX, ale i tak si pohlidej vzhledem k netradicnimu umisteni zdroje, zda se tam tebou vybrany vejde, nektere zdroje jsou delsi a nemusi se vejit do techto znackovych PC.

Dalsi problem muze nastat s BIOSem starsiho znackoveho pocitace, ktery vubec nemusi novou grafiku rozeznat, ale to ti nikdo vyjma jineho majitele stejneho PC nerekne, to si budes muset ozkouset sam.

na úřadech mají kotrakt s velkofirmou - třeba shity od hp - takže kupují obvykle sff krámy s vyvedeným displayportem a zároveň monitory hp = s displayportem.

lcd jen s vga vstupem vidíš pouze v domácnostech lidí se záporným iq a u bezdomovců.

Protoze tipuju, vidim totiz jen kabel a dva konektory a v podstate zadne misto na prevodnik, ze to bude zase jen redukce jako v prvnim pripade. Sice je to nesmysl, ale DVI-D 24+1 klidne muze pro prasteneho cinana znamenat to same jako DVI-I. Je samozrejme mozne, ze je prevodnik skryt v nekterem z konektoru, ale ta elektronika nejake misto zabira, takze bych se hodne divil.