Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte pc case

D.deň
Vedeli by ste mi poradiť dáku pc skrinu kde sa da grafika namontovať vertikalne? Prípadne ako by sa to dalo v normalnej skrinke a čo sino tom myslíte?
Ďakujem

mimo témy - ale neda mi.
"s presklennou bočnicou a aby ukázali ventilatori grafiky", predpokladam blikave LED-ky, dokonca aj RAM moduly musia svietit ...

Otazka: poziva sa k takemuto PC aj monitor? Alebo staci cumet do bedne cez okno?

P.S. uz len cakam, kedy budu chcet majitelia aut presklenne kapotu, aby mohli cumet na motor.

• O tom ten tuning ale je..
* Me první PCs taky samé blikatka, s klukama some v mladych letech gravirovali, delali domaci tuning, elektroniku, tak jak kdyz nekdo maslí doma auto v garázi, nevidím na tom nic spatného ze se za své PC nekdo nestydí ..

Sambilionk :-p

Ps: vido nějak nejde vložit....

• Delsi dobu jsem pouzival Thermaltake Core G3 kde graficka karta byla vertikalne (pres PCIe RISER), ale neni kompatibilni s ATX zdrojem.

• V cenové kategorii se pohybujes kde?
[TiP] ~ Thermaltake P3|P5 : https://www.czc.cz/thermaltake-core-p3/212445/produkt

PCIexpress Riser : V pripade ze chces jen PCie riser s nadstavcem, zvol radeji : Cool Master card holder
* Napodobeninam za par stovek bych se radeji vyhl..

• Ti tam vleze i vezovy (nebo slim) CPU cooler, bez nejakych primich dopadu na teploty.
* Na obrazku to mozna nejde videt, ale v realite je mezi grafikou a socketem, nebo zakladni deskou docela hodne mista..

• Levnejsi model jako THERMALTAKE View 27 bych zrovna 2x kvalitnim nenazval, neni spatny, ale mozna bude zapotreby udelat mensi upravy, jako vymenit coolery ..

xxxx
Oprava linku pro PCIe riser : http://eu.coolermaster.com/en/case/case-accessories/vertical-graphics-card-holder-kit/

• To si nemyslim. Navic bude zalezet na samotném cooleru, i obycejny Ryzenovsky by tam nevypadal spatne (kazdy neosazuje cooler za 400Kc), ne kazdy s bocnici hned osadi Watercolling.
* Nejaky stredni pro "OPEN" PC bednu 3v1 (dle TDP CPU) stoji jak Air Cooling. U tohoto modelu nemusi byt spatny osadit lezici cooler, ne klasickou vez to uz zalezi jen vyhradne na preferencich tazatele, THERMALTAKE View 27 je stale také moznost...

Midi Tower od "Thermaltake View 27" : https://www.czc.cz/thermaltake-view-27-curved-glass/212442/produkt : 1 869 Kč