Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Graficky driver

Ked inštalujem graficky driver od amd tak mi to napiše po inštalácií že "Driver has ben partially installed"

Keby niekto vedel poradit tak napište dakujem.

No lebo kristalova gula je v oprave:

Cize pekne po rade:
-Aku mas grafiku?
-aky driver? najlepsie presne verziu
-aky operacny system?
-je to ntb alebo PC?
-najlepsie by bolo presne screenshot a hlavne nejaky log ziskat ze co presne sa nenainstalovalo

Ked toto vsetko napises tak ti niekto bude schopny pomoct
Inak to nema zmysel ti odpovedat

nové ovladače se nikdy neoptimalizují pro staré grafiky a nijak nezvyšují jejich výkon.
dokonce se s nimi vůbec netestují, takže není jisté, že u tebe nebudou horší než původní verze.

a jak už ti psali: vyzkoušené ovladače máš jen u výrobce notebooku - jen on ví, co dělal za úpravy.
ostatně u notebooku jde málokdy především o výkon, to bývá speciální cenová kategorie.

ty znepokojující hlášky u her psala tupá lama. na jakýkoliv problém doporučuje nové ovladače, ale neví o hw vůbec nic