Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tovární nastavení windows 10

Zdravím
Dnes jsem dal svůj počítač do továrního nastaveni. Měl jsem Windows 10, ale ještě u prodejce před nákupem byl upgradovaný z Windows 8. Teď se mi minutu po načtení systému freezne PC a musím ho natvrdo vypnout. Když jsem zkoušel nainstalovat Windows 7 tak mi ani CD ani Flashdisk nešel nabootovat. Boot pořadí mám nastavené správně, využíval jsem na to speciální program ale pořád nic. Jen mi vypíše zprávu
,,Re­bo­ot And se­lect Pro­per bo­ot de­vi­ce or in­sert bo­ot me­dia in se­lec­ted de­vi­ce And press a key. " Nevim co dál. Díky

Dobře, stáhnu teda Windows 10 ISO soubor, pak dám do PC CD a v programu Windows USB/DVD download tool ten ISO soubor "extrahuju" na cd a pak ho dám do PC kde ten systém chci instalovat a nastavím v BIOSu insecure boot, prioritu CD/DVD disku a toť vše.