Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání pc

Dobrý den, už si nevím rady. Vždy když zapnu hru, tak se mi po chvíli pc vypne. Nevím co by to mohlo dělat, původně jsem myslel přehřívání, ale tím to není. Chyba přetrvává i po přeinstalaci OS.
Má někdo tušení co dalšího bych měl zkusit?

Po výkonnostní stránce je vše v pořádku. Teď přemýšlím nad tím zdrojem. Ono mi to začalo dělat už dříve (zase pouze při hraní), ale třeba jednou týdně a po delší době co byl pc v chodu. Až teď to začalo pravidelně když ji zapnu. Zkusím nějakou jinou hru a dám vědět.

Tak jsem zkusil i jinou hru (konkrétně Zaklinač 3) a udělal to samé, sice po trochu delší době, ale vypnul se. Pak jsem zkoušel ještě nějaké Benchmarky a u tohoto Superposition Benchmark to udělal taky i na low nastavení. Takže podezírám grafiku. Co si myslíte vy?

Ten zátěžový text proběhl i na tom druhém PC? Ten Furmark umí tu kartu vytížit na 100% po dobu, kterou v něm nastavíš (stačí nějakých 10 - 15 minut na full screen a mohlo by se to projevit).
Ono mi to taky ze začátku běhalo většinu dne "v pořádku" a pak to jakoby náhodně spadlo. Jenže se to celkem rychle zhoršovalo (padalo to zákonitě při spuštění náročnější hry), až nakonec nešel spustit počítač vůbec.

Mě se tohle dělo u notebooku.. Asi po 3-4 letech mi odešla grafika, tak mi ji v servise přeletovali, ale po opravě se notebook stejně vypínal. Vyřešilo se to až tím, že jsem musel pořídit silnější adaptér, protože ten starší a slabší z ničeho nic už prostě nestačil.