Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hra odinstalovala složku

Dobrý den,instalovala jsem si na PC celkem starou hru (2010) z CD. Po odinstalaci hry mi bohužel zmizela celá složka, do které se hra uložila. Nedá se ta složka nějak vrátit? Ikony programů mám na ploše, dají se spustit.

Zdravim,

Dal by sa spravit screenshot toho aka bola situacia predtym a aka je teraz?

Zjavne zmizlo nieco o com si myslis ty ze je zlozka ale bohuzial nevidime do tvojho PC takze by bolo fajn keby si trosku vysvetlila situaciu

Ako si instalovala hru? presne cestu do zlozky by bolo fajn.

Tato zlozka existuje? nezmizol nahodou len odkaz na ploche?

Kedze ikony programov idu zrejme len zmizol odkaz na zlozku, resp. je mozna ze sa len skryla?

Treba jednoznacne viac informacii

Takže jinak. Hru jsem instalovala s InstallShieldem (Z toho očividně zmizelo něco taky, poněvadž když jsem chtěla instalovat jinou hru přes něj, nešlo to.) Odinstalovala jsem normálně přes nastavení - aplikace - odinstalovat. Tuhle hru jsem měla ve složce Appky, ve které byly i jiné hry a programy. Složka po odinstalaci zmizela, když chci otevřít něco v ní, hodí mi to tabulku (v přílohách.) Obnovovat starší verze disku jsem zkoušela, bohužel žádná tam nebyla.