Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem speedfan temp3

dobrý den
Chtěl bych vědět co přesně ukazuje teplota temp3 ve speedfanu protože mně se ukazuje teplota -128C
sestava je:
Amd fx8350
geforce 210 512mb (dočasná, zítra vyměnim za rx560)
8GB RAM

všechno chladim vzduchem, žádné vodní chlazení nebo tak nějak

speedfan je dobra aplikacia.
Ale snazi sa obsiahnut "cely svet" (t.j. tisice az desattisice roznych kombinacii dosiek, chisetov, CPU ...)
a sem tam sa to nepodari.

Ale aj tak ostava len podakovat autorovi "Alfredo Milani Comparetti", ze svoje dlhorocne snazenie dava "zadara".

P.S. mne funguje a autorovi dakujem.

Tyhle minusovy teploty jsou vetsinou nezapojene (neexistujici) cidla. Proste to skryj.

Jinak v podstate, pokud nemas nejakou smeckovou skrin, respektive spatne nastavene airflow ve skrini, tak te nezajima nic jineho nez teplota na procesoru a na graficke karte, kdy prilis vysoka teplota by znacila nejaky problem.

Oboji umi program MSI Afterburner, pripadne na to maji utility jak vyrobci grafickych karet, tak procesoru, kteri nejlepe vedi, co se kde ma merit.

Na samotny procesor je dobry i programek CoreTemp, v systray ukazuje prumer, pripadne v samotnem programu teploty na jednotlivych jadrech, kde jsou umistena u dnesnich procaku cidla.

Samotny SpeedFan take neni spatny program, ale dle meho je CoreTemp a MSI Afterburner lepsi.