Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s myší

Dobrý den, mám menší problém s myší. Jde o to, že čas od času se stane to, že když držím levé tlačítko myši a např. hýbám nějakým oknem, nebo si jen tak jezdím po ploše, tak myš dělá, jako bych tlačítko mačkal, přitom ho držím, jde to těžce popsat. Prostě jako by byla špatná pružinka u toho tlačítka, ale jakmile myš vypojím a zase zapojím, vše funguje normálně. Až se mi problém stane znovu, zkusím to nějak natočit a dát vám to sem. Jedná se o myš A4tech Bloody P85 E-Sport. Kdyby měl někdo stejnou myš, nebo se potýkal se stejným problémem, moc rád bych věděl, jak to vyřešit, předem děkuji za všechny odpovědi a rady.

Předtím jsem normálně používal jinou myš a tam se to nestalo ani jednou.. Asi to budu muset reklamovat, ale spíš mi přijde divný, že po vypojení a zapojení to přestane, zkoušel jsem to zapojit i do víc usb portů, ale dělá to furt.

Ahoj, môže to byť aj zlý kontakt v myške. Pokiaľ ju máš novú, tak reklamuj. A odporúčam ti nakupovať cez Alzu, majú fakt super kvalitu. Pred nedávnom som si objednal novú hernú myšku, a funguje úžasne. Pred tým som kupoval myšky z nayky a majú fakt mizernú kvalitu...

Skřet je ve střehu a ven nic nekvalitního nepustí. Včera jsem tam objednával akumulátory do foťáku, v půlce jsem objednávku zrušil, protože přišla návštěva a za chvíli mi ta malá zelená svině psala, že jsem nedokončil objednávku, jestli nechci pokračovat.