Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odeslání přílohy

Když chci odeslat slide show meilem tak se hned při nahrávání přílohy objeví
"Je pravděpodobné,že e-mail adresáta přílohu zablokuje"(je to do 10MB).Když pošlu
větší slide show přes DEPO, tak adresátovi se objeví přeškrknutý rámeček.Když
to zkomprimuju tak to je v pohodě, ale zase to málo kdo otevře. Dík za radu Mojmír.

Ak to posles ako .zip (urobis napr. WinZipom alebo 7-zipom alebo pod WinXP mas uz predsa podporu .zip integrovanu - pravy klik - odoslat do - skompresovanej zlozky zip) tak rovnako prijemca ak ma WinXP, tak si ten zip ulozi na disk a len na neho klikne a sa mu ukazu subory v tom zip, akokeby to bola zlozka. Mozno to bude vediet aj rovno z toho .zip spustit, ak nie tak nech to .exe vytiahne na plochu, to musi zvaldnut aj totalny BFU.