Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Emailový klient

Pánové mám dotaz. Který klient na emaily je normálně funkční pod Androidím tabletem?? Koupil jsem tablet Asus zen pad 10 Z301M.
Jde mě o to, že chci primární email od poskytovatele netu (netbox) a ty internetové nechci, protože mám nastaveno aby se vše co dojde přesměrovalo na netbox email.
Který použít? Jde o nastaven imap4 pop3. Zkoušel jsem několik klientu a všechny nic, jen Outlook a ten ne a ne se připojit.

blueemail, nebo nejak tak.

Outlok je srac, pripojuje se jeste pres nejaky jejich server, takze ip jde ze zahranici.

Resil jsem to pred rokem.

Treba centrum blokuje zahranicni ip na imap. Ale rozumnou hlasku to nedalo, musel jsem psat na podporu.

Ano, Outlook nepouzivat, bez sance tam neco rozchodit, dokonce uz nekolik let, na podpore Microsoftu lezi nekolik tisic dotazu (nejen na Android klienta), ovsem MS je to jako vzdy u prdele a resit to nebudou.

Na Asusu, je jejich Zen email a ten neni vubec spatny. Ten Bluemail taky muze byt.