Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj k GTX 1070

Zdravím

chtěl bych prosím poradit zda mi postačí tenhle zdroj corsair CX450M. Při maximální zátěži by sestava měla 388W.

Ryzen 5 1600 3,7
16GB 3000
SSD+HDD

Zdroje CX od Corsairu rozhodne nepatri k tem lepsim.

Nejsou to sunty a hodi se do kancelarskych sestav, kde mohou vydrzet mnoho let. Maji vyborny pomer cena/kvalita.

Ovsem nejsou to ale ani zdroje vhodne na dlouhodobe zatizeni vetsim "vykonem" v hernim PC. Prozatim by stacit mel, ale rozhodne bys nechybil, kdybys setril na novy zdroj.