Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem BIOS Beeps

Dobrý den pc mi pipa našel jsem na netu Beep Codes pro moji MB . To pipnuti znamená Memory Error . Zapoměl jsem že bych měl napsat že mam 1x16GB a 1x4GB RAM . Ted zpet k tomu problemu mam zapojeny obě dve když vyjmu 16GB ramku necham jenom 4gb tak Beepne a dostanu se maximalně do BIOSu stejně jak kdybych tam měl obě dvě. Když tam ale naopak necham jenom 16GB tak mam black screen ani neblikne nic prostě jenom se toci HDD vetraky se zrychluji a zpomaluji už to řeším asi tyden a stale netuším jak na to . Prosím poraďte

Jedno krátké pípnutí ( https://ddr4motherboard.com/beepcodes/GIGABYTE-GA-F2A55M-S1-REV.-3.0 )

BIOS detekuje 16GB RAM modul ? To, že na stránke výrobcu mb píšu, že to podporuje "až" 64GB RAM pri použití 16++GB RAM modulov ešte neznamená, že doska má taký BIOS...
Ono väčšinou stačí prečítať si Memory support list a držať sa ho !

vyndal jsem 4gb a black screen když ji tam necham tak se dostanu do biosu pri startu mi to hodi bios has been reset při dvou prvnich možnostech mě to vrati na tuto zpravu kdyz tam Enter BIos vidím Core temp -1C a v M.I.T Statusu na core temp 255+ C dale CPU Vcore ma 3.060V pak i DRAM Voltage , další co tam je je +3,3V ma 5,045V pak tam je +5V a to ma zase 7.650 dale posledni je +12V a co ma 18.360 V tak to ukazuje biosu + když se divam tom M.I.T Current Status tak tam je Installed Size a Enable Size v prvni slotu je 16GB ale neukazuje se v Enable size a 4GB se ukazuje v obou