Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký Gimbal k Samsung S8?

Zdravím :) Chtěl bych si koupit gimbal, k S8, ale nemohu se rozhodnout jaký si pořídit, máte někdo nějaký? Doporučili byste?
Na výběr mám ze 4, cena nehraje ani tak roli, ale zase to nemusí být nějak extra moc :D

Z ČR (Alza)
1. DJI Osmo Mobile (6.490,-)
2. Rollei Pro SmartPhone (6.214,-)

Z Ebaye (EU - bez cla/daně)
3. Feiyu SPG 360° (~3.300,-)
4. Zhiyun Smooth-Q (~3.300,-)

Každý má něco do sebe, všechny jsou dle YouTube videí fajn a splňují má očekávání, .. 1, 2 a 3 jsou hliníkové konstrukce, 4 je kvalitnější plast.

Máte někdo z Váš nějaký z těchto? :) Budu moc rád za pomoc s výběrem.

Řešení:

No, prošel jsem další YT videa a nakonec jsem vzal z Ebaye tu Feiyu SPG :) Tak pak kdyžtak písnu jak jsem spokojen, kdyby náhodou někdy někdo hledal taktéž jaký Gimbal si pořídit.

Když chceš opravdu pěkné video, tak nemáš moc na výběr. Tohle je naopak hodně skladná varianta dobře fungující stabilizace. Aktuálně to řeším telefonem s optickou stabilizací, nějakým levným mechanickým stabilizátorem Číny za 300 a následnou mírnou softwarovou stabilizací v počítači. Výsledek je relativně použitelný.