Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako obnoviť pôvodné priradenie súboru pcv

Ako obnoviť pôvodné priradenie súboru:

1.Kliknite na ponuku Štart (Start), vyberte príkaz Nastavenia (Settings) a kliknite na položku Ovládací panel (Control Panel).

2.Kliknite na možnosť Zobraziť všetky súčasti priečinka Ovládací panel (View all Control Panel Options), pokiaľ je táto možnosť uvedená.

3.Dvakrát kliknite na ikonu Možnosti priečinka (Folder Options).

4.Kliknite na kartu Typy súborov (File Types). 5.Vyberte typ súboru, ktorého priradenie chcete obnoviť, a kliknite na tlačidlo Obnoviť (Restore). chcem priradit subor pcv ale v win7 home nemozem naist Zobraziť všetky súčasti priečinka
je to v win7home 64
mam subor pcv premenovany na rar ako to vratim zase nazad na pcv teraz priradeny rar ctrl+z ho premenovalo nazazd na pcv ale stale je priradeny k rar archiver neviem ako to zmenit na povodne pcv

...mam subor pcv premenovany na rar ako to vratim zase nazad na pcv..

Keď ste si ho dokázali premenovať na *.RAR, tak presne takým istým spôsobom si ho premenujte na *.PCV.

1. Označím .*RAR súbor
2. Klik pravým tlačidlom myši a vybrať premenovať
3. Premenujte na *.PCV