Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TS3 Problém se serverem

Dobrý den, předevčírem jsem si na svém pc udělal vlastní server, stáhl jsem si na to soubor z oficiální stránky. Poté, co jsem server spustil, tak byl problém, že se kamarádi nemohli připojit, neměl jsem asi otevřený port, to jsem vyřešil a vše fungovalo jak má, až do dneška. Dnes jsem restartoval router a když se teď chtějí kamarádi připojit, tak nemůžou.. Já se můžu připojit stále přes localhosta a vidím svůj server v oficiálním server listu na ts3, ale když se na něj chci připojit přes mou veřejnou ip adresu, tak to prostě nejde. Mám dynamickou ip adresu, tak jsem si říkal, jestli se mi třeba nezměnila, ale furt mi to ukazuje stejnou ip adresu, ikdyž se připojím přes ts3 server list, tak mě to připojuje na mou adresu, ale nakonec mě to prostě nepřipojí a napíše: failed to connect to server, už si nevím rady, nevíte někdo, proč to nejde? Port bych měl mít stále otevřený podle mého nastavení routeru.

Tak už jsem to vyřešil, ale stejně tomu pořád nějak nerozumím. Používám prográmek: Port Forward Network Utilities a jak jsem zjistil, tak mi to teď po restartu routeru ukazuje jinou "computer IP adresu" a nevím proč. Nemáte nějaké nápady? Už by to mělo fungovat, musel jsem v nastavení routeru přepsat všechny ty povolené porty na tuhle ip adresu, ale nechápu, proč se změnila, když to s routerem nemá nic společného, alespoň podle mě. Nemohl by mi to někdo prosím vysvětlit?
edit: Jak jsem pochopil, tak ta "computer ip address" je vlastně ipv4 adresa, teda alespoň podle konzole. Předem se omlouvám, moc tomu nerozumím, ale stále nevím, jak zabránit, ale by změnila pokaždé, když restartuji router..

Tak teď se na to dívám a opravdu tam vidím, že u mého pc vyprší ta ip adresa asi za 20 hodin, ale to je tak všechno, co tam vidím. Vidím tam jen všechny zařízení, které jsou připojené na tuhle wifi a pak, kdy u nich vyprší ta ip adresa, ale nic jako rezervaci tam nevidím, jen tahle tabulky s údaji..